Dodací podmínky

Jsme rádi, že Vás zaujala některá z nabídek práce na doma a nebo jiný výdělek na tomto webu. Všechny on-line objednávky odeslané z těchto internetových stránek vyřizujeme odesláním zásilky přes Českou poštu do 10 dnů po připsání příslušné platby na náš bankovní účet. Veškeré potřebné informace k provedení platby Vám zašleme e-mailem po odeslání objednávky.

Cena nabídek zahrnuje: odeslání zásilky na Vaší adresu přes Českou poštu, tak jak je uvedeno v textu nabídky, placení poštovného u námi odeslaných zásilek, garance platnosti nabídky 12 měsíců. Pokud nabídka přestane během této lhůty platit, vrátíme Vám na vyžádání peníze a nebo si můžete vybrat zdarma jinou nabídku v dané ceně dle dodacích obchodních podmínek. Dále máte možnost využít Zákaznický servis e-mailem nebo dopisem v případě potřeby zaslání dotazu. Nabídky jsou vhodné pro zájemce z celé ČR od věku 18 let, můžete vykonávat v čase, který Vám vyhovuje.

Základní potřebné informace k nabídkám jsou uvedeny v detailu každého produktu na tomto webu. Kompletní popis nabízených produktů, námi poštou dodávaných podkladů, materiálů + potřebné doplňující informace k nabídkám a poskytovaným službám, informace o ochraně osobních údajů GDPR, další informace jsou uvedeny na tomto webu v sekci Obchodní podmínky