Affiliate - provizní program

 affil1

Chcete si doma a nebo z kanceláře přivydělat? Nabízíme Vám 35% provizi za každou zákazníkem zaplacenou objednávku z toho webu! Přístup zákazníka z partnerského zdroje (délka cookies) je nastaven na 3 měsíce. Provizi tedy získáte ze všech zaplacených objednávek, které zákazník provede kliknutím přes Váš banner nebo odkaz a Provizní systém objednávku zaznamená během 3 měsíců. Vydělané peníze vyplácíme 1x měsíčně automaticky na Váš bankovní účet, pokud je provize minimálně 100 Kč a více.

Přivydělat si prostřednictvím internetu nikdy nebylo tak jednoduché. Stačí, když se zdarma zaregistrujete a umístíte na své webové stránky reklamní banner nebo propagujete či rozesíláte zájemcům textový odkaz na náš web. Propagační texty na náš web (viz konkrétní nabídky výdělků na tomto webu) zasíláte zájemcům o výdělek doma e-mailem, přes chat nebo blog. Psát můžete také na různá diskuzní fóra (např. mimibazar.cz, emimino.cz, modrykonik.cz aj.), na internetové stránky s inzercí zdarma (vhodné inzertní weby zjistíte ve vyhledávači, např. na seznam.cz, google.cz). Propagovat naše nabídky výdělků můžete také na webech, kde se píší zkušenosti, recenze, na Facebook, Twitter apod. Výdělek záleží pouze na Vašich schopnostech, vytrvalosti a šikovnosti.

Pokud zájemce o výdělek na doma klikne na Váš banner nebo odkaz a například nám takto za měsíc zprostředkujete zaplacené objednávky v hodnotě 10 000 Kč, tak Vaše provize bude 3 500 Kč! 

O nic jiného se dále nestaráte - zaplacené objednávky od zákazníků vyřizuje poštou přímo naše firma, rovněž zajišťujeme veškerou komunikaci a odpovědi na případné dotazy zákazníků (e-mailem a nebo poštou). Vy můžete kdykoliv on-line sledovat počet Vámi zprostředkovaných objednávek a výši své provize v Affiliate centru (viz informace dále).

Jak začít? Zaregistrovat se do Provizního programu zde Vyplníte své jméno a příjmení, e-mail, zvolte si své heslo pro přístup do Provizního programu, vyplníte další údaje a číslo Vašeho bankovního účtu, na který chcete zasílat provizi. Po vyplnění vpravo dole kliknete na tlačítko Registrovat. Následně od nás obdržíte potvrzující e-mail o přijetí do Provizního programu.

Jak dále postupovat? Jednoduše se on-line přihlásíte. Přihlášení do Provizního programu zde Zobrazí se Vám po přihlášení naše Affiliate centrum.

V Affiliate centru v sekci Úvod uvidíte Vaše Provize. Zobrazená Provize celkem znamená součet částek Placeno + Čekající na schválení + K zaplacení. Placeno je částka provize, která Vám již byla odeslána na bankovní účet. Čekající na schválení je částka provize, která se bude námi schvalovat v případě, že zákazník za objednávku zaplatí a nebo se částka bude stornovat, v případě, že zákazník za objednávku nezaplatí. K zaplacení je částka provize, která Vám bude automaticky odeslána na bankovní účet do 10-ho dne za měsíc předcházející (nebo za předchozí období). Vpravo vidíte přehled Kliknutí na Váš banner nebo odkaz a počet uskutečněných objednávek. 

V sekci Objednávky uvidíte zprostředkované objednávky přes Váš reklamní banner nebo odkaz. Zobrazuje se zde Datum, Číslo objednávky, Provize. U objednávek se Stav objednávky bude měnit v dalších dnech následovně: Pokud je uvedeno zpracovává se, znamená to, že objednávka byla z tohoto webu odeslána, námi přijata a čeká se na zaplacení zákazníkem. Pokud zákazník za objednávku zaplatí, do 14 dnů od zaplacení se změní stav objednávky na schváleno. Pokud zákazník do 1 měsíce nezaplatí za objednávku, změní se stav objednávky na storno (ve stavu objednávky storno nelze vyplatit zobrazenou provizi). Pokud byla provize schválena a odeslána na Váš bankovní účet, změní se stav objednávky na zaplaceno.

V sekci Bannery si můžete vybrat reklamní banner, který chcete podle velikosti umístit na Vaše webové stránky. Kliknete u zvoleného banneru na Generovat URL, následně zkopírujete a vložíte uvedený kód na Vaše webové stránky.

V sekci Odkazy vidíte kód ke zkopírování a vložení na Vaše webové stránky, pokud Vám například nevyhovují naše Bannery.

Můžete také použít samotný textový odkaz pro propagaci e-mailem, pokud třeba nemáte své webové stránky. Názorný příklad - pokud je uveden v sekci Odkazy následující kód: 

<a href="http://www.vydelejtedoma.cz/action/Affiliate/setAccess/?partnerId=1&linkId=3">http://www.vydelejtedoma.cz/</a>

Tak v tomto případě textový odkaz pro propagaci bude vypadat takto: 

www.vydelejtedoma.cz/action/Affiliate/setAccess/?partnerId=1

Váš unikátní partnerský textový odkaz, který můžete při propagaci použít najdete v sekci Odkazy! Výše uvedený odkaz slouží pouze jako názorný příklad. Doporučujeme Vám si unikátní partnerský textový odkaz vyzkoušet pomocí testovací objednávky odeslané z tohoto webu (na objednávce do kolonek jméno, příjmení, adresa... napíšete například slovo test). Pokud je vše správně, po odeslání testovací objednávky uvidíte Vámi provedenou objednávku v sekci Objednávky.

Nevíte si rady, jak vytvořit propagační textový odkaz a webovou stránku? Můžeme Vám zdarma připravit jednoduchou internetovou stránku s propagačním textem a s Vaším unikátním textovým odkazem, na který zájemce o zaslání nabídky klikne, vyplní objednávku a v případě zaplacení objednávky získáte provizi. Chcete takovou jednoduchou internetovou stránku zdarma připravit? Napište po zaregistrování do Provizního programu na náš níže uvedený e-mail a do textu e-mailové zprávy napište: "Mám zájem o vytvoření jednoduché internetové stránky", dále uveďte Vaše jméno a příjmení + e-mail, který byl uveden při registraci a datum registrace do Provizního programu. Poté Vám jednoduchou internetovou stránku zdarma připravíme a vytvoříme do 10 dnů.

V sekci Můj účet vidíte Vámi vyplněné osobní a další údaje, nezapomeňte úplně dole v poslední kolonce mít napsaný správně Váš bankovní účet.

Pokud máte nějaký dotaz, nebo je Vám něco nejasného, můžete nám napsat na e-mail: vydelejtedoma@email.cz

Těšíme se na spolupráci s Vámi! 

 

 

Obchodní podmínky Provizního programu:

Registrací do Provizního programu potvrzuje Partner i Provozovatel Provizního programu svůj závazek řídit se těmito Obchodními podmínkami. Provozovatelem Provizního programu je firma (adresa pro zasílání korespondence poštou): Tůma Pavel (Zákaznický servis), 17. listopadu 287/33, 400 10 Ústí nad Labem 10, e-mail: vydelejtedoma@email.cz, IČO: 62232649, registrace v Živnost. rejstříku na www.rzp.cz Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi Provozovatelem na straně jedné a Partnerem na straně druhé. Partnerem se rozumí fyzická osoba, která se registrovala do Provizního programu Provozovatele.

1. Obecné podmínky:

1.1 Provizní program provozuje firma Tůma Pavel, dále jen Provozovatel.

1.2 Zájemce, který se registruje do Provizního programu se nazývá Partner.

1.3 Partner propaguje služby Provozovatele svými marketingovými aktivitami - například na webových stránkách, na diskuzních fórech, e-mailem, na sociálních sítích.

2. Práva a povinnosti Partnera:

2.1 Partner smí požádat o ukončení partnerství kdykoliv během jeho členství v Provizním programu. Pokud tak učiní, bude mu do jednoho měsíce vyplacena odměna za schválené provize nashromážděné do dne, kdy požádal o ukončení svého členství.

2.2 Partner nesmí propagovat kampaň a produkty na webových stránkách, v e-mailech, diskuzních fórech a sociálních sítích, které jsou v rozporu se zákony České republiky a nebo s dobrými mravy.

2.3 Partner nesmí poškozovat dobré jméno Provozovatele.

2.4 Partner si může objednat služby (nabídky) Provozovatele přes svůj vlastní provizní odkaz nebo banner. Pokud tak učiní, má také nárok na vzniklou provizi z uhrazené objednávky.

2.5 Partner je povinen chránit své přístupové údaje k Proviznímu programu před zneužitím třetí stranou.

2.6 Partner smí k propagaci využít textových a obrazových materiálů Provozovatele, které jsou jím za tímto účelem poskytnuty.

2.7 Přísně zakázáno je propagovat služby Provozovatele rozesíláním zpráv (e-mailem, SMS, na diskuzních fórech), které jsou kvalifikovány jako SPAM (tzn. nevyžádané sdělení hromadně šířené internetem nebo jiným způsobem). Pokud bude Provozovatelem zjištěna tato aktivita Partnera, může to vést k okamžitému ukončení partnerské spolupráce a uzavření účtu Partnera. Partner tímto také ztrácí jakýkoliv nárok na provize, které mu dosud nebyly vyplaceny.

2.8 Kampaň zapojenou v tomto Provizním programu není dovoleno propagovat pomocí PPC kampaní v AdWords, Sklik, ani Facebook Ads.

2.9 Provozovatel, firma Tůma Pavel není zaměstnavatel. Partner propagační činnost vykonává jako Osoba samostatně výdělečně činná a stvrzuje svůj věk od 18 let a více - bližší informace na iprace.net/osvc

3. Práva a povinnosti Provozovatele:

3.1 Provozovatel se zavazuje pravdivě schvalovat konverze partnerů.

3.2 Provozovatel nenese odpovědnost za případnou škodu způsobenou propagací kampaně zapojené v Provizním programu.

3.3 Provozovatel se zavazuje Partnerovi vyplatit provizi za jím uskutečněné konverze.

3.4 Provozovatel garantuje 99.5% dostupnost systému. Do dostupnosti systému se nezapočítávají neodvratitelné objektivní důvody (např. odstávka el. energie, výpadek přípojného bodu k internetu apod.) nebo přerušení provozu z důvodu systémových zásahů Provozovatele do provozu serveru.

3.5 Provozovatel má právo kdykoliv změnit tyto Obchodní podmínky. Změny v Obchodních podmínkách budou uvedeny na tomto webu.

4. Provize:

4.1 Výše provize se odvíjí od celkového počtu konverzí. Od 1.1.2016 do 8.9.2016 (do 15:30 hodin) byla provize 25%. Od 8.9.2016 (od 15:31 hodin) do 1.3.2017 (do 17:59 hodin) byla provize 30%. Od 1.3.2017 (od 18:00 hodin) je provize 35% z každé zaplacené objednávky.

Probíhající a nebo již proběhlé akce: Bonus 300 Kč navíc zdarma při získání provize ve výši min. 2000 Kč ze zaplacených objednávek v období od 16.11.2016 do 5.1.2017. --- Bonus 300 Kč navíc zdarma při získání provize ve výši min. 3000 Kč ze zaplacených objednávek v období od 5.4.2017 do 31.5.2017. --- Bonus 400 Kč navíc zdarma při získání provize ve výši min. 5000 Kč ze zaplacených objednávek v období od 2.6.2017 do 31.8.2017.

4.2 Provize budou schvalovány vždy po zaplacení objednávky zákazníkem do 14 dnů.

4.3 Provize budou schváleny u těch konverzí, kde došlo k řádnému a plnému uhrazení služby propagované v kampani.

4.4 Za zrušené nebo stornované objednávky a z případného objednaného příplatku za doporučenou zásilku nevzniká Partnerovi nárok na provizi.

5. Výplata provize:

5.1 Partner má nárok na výplatu provize, pokud součet schválených provizí v systému je od 100 Kč a více. Provize, která je nižší než 100 Kč se automaticky převádí do dalšího měsíce.

5.2 Pokud Partner bude mít schválenou provizi od 100 Kč a více, bude provize zaslána automaticky na bankovní účet Partnera do 10 dne za měsíc předcházející, nebo za předchozí období. 

6. Ochrana osobních údajů:

6.1 Provozovatel prohlašuje, že data budou chráněna v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v návaznosti na GDPR popsané v obchodních podmínkách v dané sekci na tomto webu.

6.2 Partneři, kteří se registrovali do Provizního programu souhlasí se zasíláním e-mailových zpráv, které budou sloužit k zasílání novinek a informací souvisejících s kampaní v Provizním programu, či s předmětem podnikání Provozovatele.

Obchodní podmínky v tomto znění jsou platné od 1.3.2017